-
-
Jsme na Facebooku

EXTRALIGA Sparta vs Tatra 13:17(6:10)

Tatra vstoupila do utkání trochu vlažně a teprve ve 14' jsme se prosadili i bodově. Po souvislém tlaku požil pětku T. Veniger 0:5 a Hóňa přidal další dva body 0:7. Soupeř následně několikrát potrestal naši neschopnost přesunout hru na soupěrovu polovinu hřiště. Nejprve v 19' z TK 3:7, minutu na to odpověděl Hóňa také z TK a stav byl 3:10.

Po sérii TK soupeř snižuje rozdíl ve skóre na 6:10, tak skončila i první půle. Na začátku druhé půle nás soupeř zatlačil do obraného pásma a z tlaku vytěžil pětku i s následnou konverzí a skóre se poprvé změnilo v náš neprospěch 13:10. V 58' Hóňa neproměnil trestný kop a schylovalo se k dramatu. Celý zápas jsme měli více ze hry a po závěrečném tlaku korunovaném zdrcujícími mlýny, kdy soupeř nenašel jinou zbraň nežli úmyslné zborcení se individuálně prosadil Jan Frýdl a Hóňa konverzí navýšil stav skóre na konečných 13:17. Skvrnou na výkonu Tatry je červená karta, kterou si vykoledoval v samém závěru zápasu, jinak s chutí hrající, Vojta Mára. Poděkování patří všem za bojovný výkon, kdy jsme přes výpadky v koncentraci v úvodu obou poločasů, dominovali hlavně v mlýnech. Soupěr byl na podzim v nejsilnější sestavě a proto je pro nás vítězství velmi cenné.

sestava: P. Hocke, Goldy, F. Průša, J. Procházka, J. Olbrich, J. Černý ©, V. Mára (78' červená karta), P. Elis, J. Frýdl, L. Honner, J. Rudolf, F. Křiklán, (střídání 67' -> D. Schořík) T. Veniger, D. Veniger, J. Kopřiva Lavička: Prášilík, M. Bezouška, J. Doležal, D. Schořík, Š. Bezouška, Č. Řanda, T. Kinter