Příznivci Tatry ovládli Cardiff

Příznivci Tatry ovládli Cardiff

V sobotu 10.11. v 9hod startovalo na starém Ruzyňským letišti privátní letadlo v barvách našeho klubu, které zajistil Dušan, na zápas Wales-Argentina na Millenium stadionu. Všech 13 pasažérů si ihned svým noblesním chováním získalo letecký personál, především Breby, který naznačil letušce při seznámení, že při pití Moeta má vyrážku, na což pohotová letuška reagovala přinesením Don Periňona .  

Šampaňské teklo proudem a posádka diskutovala především o tom, zda Tatra v současné formě by mohla hrát místo národního týmu se Švédskem. Když jsme přistávali v Cardiffu, tak jsme v podstatě mohli hrát už proti Argentině . Na letišti už na nás čekaly dodávky s ochrankou a jelo se na předzápasový obídek do centra města, které mělo super ragbyovou atmosféru! Pivečko Guiness teklo proudem a 50tis lidí na stadionu hnalo Wales do útoku. Musíme však uznat, že Argentina hrála lépe a po zásluze vyhrála 26 ku 12, což jsme následně zhodnotili v místních barech a restauracích. Diskuse byla zajímavá především proto, že někteří jedinci mezi řečí ještě zvládli i pauzu na spánek a občerstveni malým šlofíčkem, vstoupili vždy do další debaty s novým elánem. Elita ve složení Dušan, Martin G., Martin A., Petr K a Jan H. reprezentovala Tatru Smíchov v jedné z nejlepších restauracích ve městě a skupinka vyhazovačů Karel, Filip, Míra, Číva, Breby, Béda, Tonda / nejstarší člen zájezdu / a Roman / nejmladší / úspěšně Tatru reprezentovala v místních hospůdkách. Odlet byl stanoven na půlnoc, což někteří málem nestihli, či zaspali v hotelovém komplexu hotelu Marriott. Při osobní prohlídce na letišti málem Brebymu zabavili plyšového medvídka, za což se jim odvděčil uloupením reflexní vesty při návštěvě místního WC. Zpáteční let nejde popsat, jen zažít! Myslím, že letecký personál bude příběh o cestě z Cardiffu s partičkou ragbyových bardů z Tatry vyprávět ještě hodně dlouho……..


Děkuji všem za statečnost a obětování se a více takovýchto motivačních akcí! Dušan viděl pořádný stadion, takže inspirace?

RR

 
Pozvánka na rugby
-
-
-
-
-
-
-