-
-
-
Jsme na Facebooku

Partneři

STAŇTE SE PARTNEREM:

PARTNEŘI RUGBY CLUBU TATRA SMÍCHOV

GENERÁLNÍ PARTNER

 Firma FCC byla založena v roce1988 v Rakousku a v relativněkrátkém období se stala jednouz nejvýznamnějších evropskýchfirem, zabývajících se nakládáníms odpady a poskytováním komunálníchslužeb. V České republice působí od roku1992 a dnes je největší a nejperspektivnější firmouv odpadovém hospodářství. Firmy skupiny FCC v České republice obsluhují téměř 1,2 milionu obyvatela nabízejí komplexní paletu služeb pro obce, podnikya živnostníky. Součástí nabídky služeb je zpracovánídruhotných surovin, provoz solidifikační jednotkya biodegradačních ploch. FCC Environment zajišťuje sanaci starých ekologických zátěží, projektuje, staví a rekultivujevlastní skládky. Všechny firmy skupiny FCC v Českérepublice nabízejí zájemcům zajištění využití nebo odstranění odpadů.

 

HLAVNÍ PARTNER

 TiV Svět bez dluhů Problém pohledávek se v dnešnídobě týká více či méně každéhopodnikatelského subjektu. A vzhledem k tomu, že neřešené pohledávky se mohou postupem časustát zdrojem velkých problémů a ne jednu společnostjiž stály vlastní existenci, je moudrým krokem včasvyhledat profesionální pomoc. Dosavadní praxe potvrdila,že naše úsilí, tedy práce specializované společnosti,je mnohem efektivnější než sebelépe míněnásnaha vašich interních oddělení jejichž prioritoujsou jiné úkoly. Při naší činnosti postupujeme vždyv souladu s platným právním řádem ČR a respektujemepravidla obchodního tajemství a etické základyv podnikání.

 

 Investiční a poradenská společnost.

 

 

 

  Warehouse #1 je maloobchodní prodejnou společnosti Ultra Premium Brands, jejíž kořeny sahají zpět do roku 1993. Dva přátelé a současní partneři v této společnosti, Jakub Janeček a Jiří Rabel cítili po přestěhování kanceláří a příručního skladu do nových prostor v pražském Karlíně potřebu otevřít maloobchodní prodejnu. Tento záměr se stal skutečností ještě téhož roku v prosinci 2011. „Jsme poměrně normální kluci, kteří mají rádi kvalitu a tu, převážně tekutou, jsme soustředili v našem obchodě.

 

 

PARTNEŘI

 Radegast - pivo z těch nejlepších moravských surovin, s unikátním charakterem s výraznou hořkostí. Moravská jednička typická svou hořkostí, která vyhovuje správným ragbistům. Oficiální pivo RC Tatra Smíchov. 

 

 

Magistrát hl.m. Praha
Partner projektů v roce 2017: Modernizace a rekonstrukce sportoviště, turnaj dětí a mládeže Prague Youth Rugby Festival a projektu Japan Rugby Day.

 

 

Městská část Praha 5
Partner projektů v roce 2017:
Sportovní příprava dětí a mládeže RC Tatra Smíchov, Sport - Praha bez předsudků 2017, Údržba travnaté plochy a areálu, Spolupořadatel při akcích: Školní liga ragby, ČR vs New Zealand Ambassador´s XV. aneb ragby všem!, Prague Yout Rugby Festival, 

 

 Městská část Praha 6
Partner projektu v roce 2017:
-

 

Městská část Praha 17
Partnerem projektu v roce 2017:
Sport - Praha bez předsudků 2017

 

NOWACO v České republice zaujímá vedoucíroli v distribuci mražených, chlazenýcha čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždíi do těch nejodlehlejších koutů republiky 6x týdně200 distribučních vozů denně, které našim zákazníkůmpřepraví na 800 tun výrobků. Vlastní továrnav Opavě vyprodukuje denně tuny výrobků od bramborovýchkroket, přes sortiment hotových jídela zeleninových směsí, až po oblíbené zmrzliny vlastníznačky PRIMA.

 

Poslání J&T SPORTTEAM o.s.: zabezpečení a rozvoj jednotlivých druhů rekreačního a výkonnostního sportu pro členy sdružení, podpora rekreačního,výkonnostního a vrcholového sportu formou sponzoringunebo daru, podpora sportu dětí a mládežea také hendikepovaných sportovců, zastupovánía podpora jiných právních subjektů při realizaci sponzoringuv oblasti sportu.

 

 Sportovně společenský projekt prevencekriminality a patologických jevů. Projekt Sport bez předsudků již šest let aktivně pracuje sdětmi ze základních škol přímo na sportovištích, ale imimo ně. SBP se pomocí sportu snaží pozitivně ovlivňovatmladou generaci.Aktivně se zaměřujeme na preventivní činnost, vytvořenínových mimoškolních soutěží a popularizacisportu.

 

 Kolektory Praha, a.s. je partnerem projektu „Sportovní činnost dětí a mládeže" a přispívá  
na sportovní vybavení, dopravu na turnaje a utkání a pronájem tělocvičen v zimní přípravě.

 

 

 BRESTO s.r.o. Restaurace Bresto je zaměřena na autentickou italskou kuchyni. Pracuje pouze s prvotřídními surovinami, které dováží přímo ze srdce samotné Itálie. Přijďte ochutnat některou z jejich specialit od legendárního „Bavette steaku“ až po exotické ryby. Rybí speciality pro Vás vybírají dle aktuální sezóny, tak abyste měli vždy tu nejčerstvější rybu. Jejich zkušený personál Vás rád seznámí s aktuální nabídkou a doporučí Vám vhodný pokrm včetně kombinace se zajímavými víny.

 

 JANUS spol. s r.o., zaregistrovaná 20. února 1992, byla založena ve spolupráci s Kyocera Electronic Europe, GmbH, evropským distributorem japonské společnosti Kyocera Corporation. Od svého počátku se věnuje výhradně distribučnímu prodeji, technické podpoře a návrhu tiskových řešení laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení značky KYOCERA v České republice.

 

 MyQ, spol. s r.o. od roku 2001 jako jedna z divizí firmy JANUS spol. s r.o. začala vyvíjet vlastní řešení zabezpečeného tisku, které od roku 2007 nese název MyQ. Po letech pod záštitou mateřské firmy, se 1. července 2014 osamostatnila a dál rosteme. Produkty společnosti MyQ jsou distribuovany prostřednictvím sítě obchodních partnerů ve více než 80 zemích světa a rychle si nachází příznivce mezi firmami, školami i státními institucemi.

 

 A.T.E.O.CZ zajišťuje zážitkové firemní akce a outdoorové programy se širokou nabídkou aktivit. Zaručuje individuální a nadstandardní přístup, zajímavé programy šité na míru, zajištění akcí na klíč a bohatou databázi lokalit.

 

 

ČERVINKA-ROLETY Sdružení Červinka-Rolety-Žižkov vyrábí, montuje a opravuje klasické rolety z vlnitého plechu, tak i ocelové mřížové rolety. 

 

PRK Partners je přední advokátní kanceláří a nositelem nejvýznamnějších mezinárodních i lokálních ocenění (Chambers Europe Awards for Excellence, Právnická firma roku v ČR v několika letech po sobě a další). Společnost, dříve pod názvem Procházka Randl Kubr, působí na trhu přes dvacet let, během nichž vyrostla v právní firmu poskytující komplexní právní poradenství prostřednictvím svých kanceláří v Praze, Bratislavě a Ostravě. 

 

Eaton Elektrotechnika s.r.o. je společnosti zabývající se řízením energie. Eaton svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energie efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Eaton má přibližně 95 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách www.eaton.eu.

CHRIŠTOF, spol. s r.o. Společnost CHRIŠTOF je prádelenská společnost zabývající se především komplexním servisem a pronájmem prádla. Komplexní servis a pronájem prádla využívají zdravotnické organizace (nemocnice, soukromé kliniky, rehabilitační centra, dialyzační střediska), ubytovací zařízení (hotely, penziony) a organizace z oblasti sociálních služeb (domovy pro seniory, domovy s pečovatelskou službou) apod.

LUBSTAR, a.s. Na českém trhu s mazivy působí již více než dvacet let, pod značkou LUBSTAR pak od roku 2003. Sídlí v moderním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde má pro své zákazníky největší skladové zásoby olejů a maziv Mobil v rámci celé střední Evropy. Specializuje se rovněž na značkové oleje OMV, TIGROL a HOUGHTON.

PARTNER DOPRAVY

 České dráhy a.s. jsou oficiálním dopravcem Rugby Clubu Tatra Smíchov a dopravují tak děti, mládež, týmy mužů a žen na turnaje, utkání, soustředění či přátelská utkání v ČR i do zahraničí.

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNER

 Společnost RAILREKLAM, spol. s r. o. působí v oblasti venkovní reklamy od r. 1991. Její reklamní plochy pokrývají celou Českou republiku a jsou všude tam kde je železniční majetek. Jsou na nádražích, ve vlacích ČD na železničních mostech a další místech v okolí železnice. 

 

 

OSTATNÍ PARTNEŘI

 sportovnipohary Na našem eShopu je pro Vás připravenanejširší nabídka sportovních trofejí -rozsáhlý sortiment obsahuje nejen sportovní poháry,medaile a diplomy, k dispozici je celá řada dalšíchocenění. Jedná se například o kovové plakety s barevnýmpotiskem, ucelenou nabídku skleněných plaketnebo účastnické ceny. Přehlédnout nelze zcelanovou řadu pohárů TROFIX. Nejšírší nabídka trofejíšpičkové kvality za výborné ceny - to je Sabe.cz.

 

Red Hawk Security je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením v oblasti moderní bezpečnosti osob a majetku.  Zaměstnanci naší společnosti pracují v různorodém prostředí a různých zemích světa. Klademe velký důraz na diskrétnost, spolehlivost, prozákaznický přístup a týmovou spolupráci. Naše služby poskytujeme v těchto zemích: Česká Republika, Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko, Velká Británie, země Jižní Ameriky, Africké země, Irák a Afghánistán.

 

Prodejnu najdete na adrese Leman Sport, Branická 722/19, 147 00 Praha 4 – Braník.Na 100 m2 prodejní plochy najdete kompletní sortiment značek MOLTEN a ERREA, jejichž jsme výhradními dovozci do ČR, z ostatních značek nabízíme veškeré zboží a sportovní pomůcky vhodné a potřebné pro míčové hry a kolektivní sporty.Náš odborně školený personál Vám ochotně a dobře poradí při výběru zboží, v případě potřeby nebo momentální nedostupnosti zajistí doobjednání.

 

 

 TEJPY.cz - vše pro tejpování, největší v ČRTEJPY.cz, e-shop a kamenná prodejna nabízí kineziologické tejpy, pevné fixační tejpy, tejpovací pomůcky, masážní oleje, rehabilitační pomůcky...Světoznámé značky jako RockTape, BB Tape, Nasara, Sixtus, Cramer, DynamicTape, Sportique

 

 

Jako společnost s ručením omezeným podnikáme od 1. ledna 1993. Jsme českou výrobně-obchodní společností, která je zaměřena na výrobu trav, travních směsí a dalších osiv, včetně poskytovaní služeb souvisejících s tímto oborem. Sídlo společnosti je v Praze, výrobní závod v Klášterci nad Ohří. Při výrobě našich produktů se zaměřujeme především na zvyšování kvality a inovace výrobních procesů, rozšiřujeme tradiční sortiment na základě poptávky trhu.

 

Potex je ekologicko-charitativní projekt, který spočívá ve sběru, redistribuci a následném zpracování použitého textilu.Naše aktivity jsou zaměřené na sběr použitého oblečení, bot, bytového textilu apod.. Textil je tak odkloněn z odpadového toku v ČR ve prospěch znovu použití a recyklace.Šetříme přírodní zdroje, omezujeme vznik skleníkových plynů, snižujeme objem komunálního odpadu a poskytujeme oblečení potřebným lidem.

 
Pozvánka na rugby
-
-
-
-
-
-
-